Keyif ve MutlulukBoyner Grup’ta daha fazla keyif, daha fazla mutluluk, sınırsız gelişim alanı, maksimum iş sağlığı var!

Tüm Boyner Grup çalışanlarına özel fırsattlar dünyası sunan Boynerişim ile Boyner Grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan ve %40′lara varan “bize özel” alışveriş indirimlerin var. Ayrıca, üniversitelerde yüksek lisans eğitimlerinden spor salonlarına, sağlık kuruluşlarından, dil kurslarına, güzellik merkezlerinden araç kiralama ve kuru temizlemecilere kadar 100’e yakın farklı kuruluştan Boyner Grup çalışanları için fırsatlar var.

Sürekli yenisi eklenen bu fırsatların tümü, Boynerişim adını verdiğimiz grup içi intranet sitemizde listeleniyor.

İşine, gönüllülere, gönüllülüğe tutkulu, kurumsal bir takımız. Toplumsal sorunların çözümünde aktif rol alıyoruz, sivil toplum kuruluşlarının geliştirdikleri projelerde gönüllü oluyor, kendi projelerimizi geliştiriyoruz. Birlikte çalıştığımız, destek verdiğimiz gruplarla eşitler temelinde ilişki kuruyor, uzmanlığımızı, zamanımızı, enerjimizi ve gönlümüzü koyduğumuz sorumlu işler yapıyoruz.

bgglogo

Son 2 yılda, 512 Boyner Grup Gönüllüsü ile, 13 proje yaptık, 686 etkinliğe katıldık! Milyonlarca kalbe dokunduk!
-
Boyner Grup’ta ortak ilgi alanına sahip çalışma arkadaşarımız iş dışında sosyal bir ortamda buluşabilecekleri, bilgi ve becerilerini paylaşabilecekleri Hobi Kulüpleri’nde bir araya geliyor. Yelken’den Fotoğrafçılığa, Sinema’dan Doğa Yürüyüşleri’ne farklı kulüplerimiz var.

Hobi Kulüpleri’ne Boyner Grup şirketlerinde çalışan herkes katılabilir. Kulüplerin düzenleyeceği etkinlik ve faaliyetlere çalışanlarımızın eş-dost-çocukları, akraba-arkadaş ve yakınları da katılabiliyor.

HEMEN BAŞVUR!