BaşarıBoyner Grup'ta çalışmanın avantajları

Sürekli gelişim amacı ile tüm grup çalışanlarına yönelik eğitim faaliyetlerinin yer aldığı Boyner Grup Akademi, ya da kısaca BANG.

Her çalışanın ulaşabildiği Boyner Grup intranet platformu Boynerişim BANG sayfasında ve e-learning platformu BANG Online’da Yaratıcılık, Müşteri Mutluluğu, Genel Kültür, Kariyer, Kişisel Gelişim, Pazarlama, Perakende, Sağlık ve Güvenlik, Yabancı Dil ile ilgili onlarca makale, sunum, kaynak, eğitim gelişim fırsatları Boyner Grup çalışanlarını bekliyor!

2003 yılında kurulan Boyner Grup Yöneticileri Iletişim ve Gelişim Programı’nın amacı; grubumuzdaki yöneticilerin grubu ve birbirlerini daha iyi tanımasını sağlamak, tepe yönetimin deneyimlerinden her yöneticimizin faydalanmasını sağlamak, grubumuzda var olan bilgi birikimini paylaşabilmek, gelişim fırsatları sunmak.

BİG kapsamında, toplantılar, seminerler ve yarışmalar düzenleniyor, projeler geliştiriliyor. Aylık bültenlerle aktiviteler tüm yöneticilerimize duyuruluyor. Tüm etkinlikler Boyner Holding İnsan Kaynakları tarafından yürütülüyor.

HEMEN BAŞVUR!